• Ново
Женски Врвови Женски Обични Букви Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Врвови Жолта

Женски Врвови Женски Обични Букви Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Врвови Жолта

Buyers rating:
DEN 239.68

Износ

КАЗКСД Женски Врвови Женски Обични Букви Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи Жолта. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Жолта Големина : Xlsleve Должина : Краток Ракав Деколте : Тркалезна Деколте Шема : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Summer Occasion : Семејство, Одмор, Вработување, патување пакет вклучени : 1 Компјутер Жените Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Qustration plateration flance одржувајте лесна, но не проѕирна,удобна и дише за носење. Questreates Дека Модата Секојдневен Блуза Блузи, Сплит Круг Вратот, Краток Ракав. Може совршено да се совпадне со сите фармерки што ги сакате. Во прилика, можете да ја носите оваа секојдневна туника блуза за работа,канцеларија,забава, секојдневен или секојдневен живот!Погоден за лето, совршен за fall, зима или дури и пролет. Quest quatch одлични За комбинирање со слаби фармерки,хеланки, шорцеви или слаби фармерки. Quztrest Облека За Нега На Облека-Рачно перење И машина за перење, Хемиско Чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични

МЕЛДВДИБ Женски Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лаб�

DEN 319.84