• Ново
Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни Блузи За Жени

Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Големина : С Биста : 90см/35.43" Рамо : 54см/21.26" Ракав : 43см/16.93" Должина : 73см/28.74" Големина : М Биста : 94см/37.01" Рамо : 55см/21.65" Ракав : 44см/17.32" Должина : 74см/29.13" Големина : Л Биста : 98см/38,58" рамо : 56см/22,05" ракав : 45см/17,72" должина : 75см/29,53" големина : xl биста : 102см/40,16" рамо : 57см/22,44" ракав : 46см/18,11" должина : 76см/29,92" големина : ххл биста : 106см/41.73" рамо : 58см/22.83" ракав : 47см/18.50" должина : 77см/30.31" Женски Памук Копче Надолу Кошула секојдневен долг ракав лабаво вклопување јака Ленена Работна Блуза блузи со џеб карактеристики : Модни Карактеристики : долг ракав( може да се навива До 3/4 ракав), целосно копче нагоре, Јака Против Вратот, градите џеб, цврста боја, основен, но класичен дизајн ја прави оваа кошула никогаш Надвор од стилсите стилови : женските Кошули Со копчиња Можат да бидат со фармерки, слаби хеланки, жешки панталони, мода и гроздобер, кошулата со копчиња со долги Ракави е задолжителна за сите дами Одлична за секојдневна или работа : погодна и за секојдневна и За Свечена пригода. Разноврсна и доволно за работа во секакви ситуации. за секојдневно, слободно време, бизнис, канцеларија, колеџ или датира додека ви дава модерен и паметен изглед : ве Молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ја поставите . Ве молиме погледнете ја табелата со големини во страницата за опис на производот, а не табелата со големина : Целата памучна ткаенина со специјална ленена текстура, без брчки и не проѕирна, опуштена, издржлива И дишечка Женска Кошула Со Памучно Копче Со Долги Ракави, Лабава Јака Ленена Работна Блуза Со Џебен Материјал : памук и ленена боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 260gpackage големина : 25x20x3cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Натпревар : Можете Да Ги Спарите Овие Кошули Со Различни Резервоари, Ками, Фармерки За Боди, Тексас Шорцеви, Џегинг, Патики или Чизми за Да Го Комплетирате Секојдневниот Изглед Што Е Лесно Да се Сака Цела Сезона. Прилика : Овие Блузи Одговараат За Секојдневно, Излегување, Забава,Работа, Секојдневна Облека.Одлично За Fall, Лето И Пролет.Специјален Подарок За Мама,Ќерка,Девојки Или Сопруга. кошули за жени трендовски. празнични кошули за жени. Блузи За Жени Мода. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер

Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење �

DEN 303.68
Денот на независноста Специјални Миархб Женски Блузи Облечени Обични Модни Копчиња За Печатење Со Кратки Ракави Врвот На Кошулата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста Специјални Миархб Женски Блузи Облечени Обични Модни Копчиња За Печатење Со Кратки Ракави Врвот На Кошулата

Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн Ве молиме проверете опис на производот за повеќе

DEN 0.67