• Ново
Пајл Дами Еднобојни Секси Елек Мода Секојдневно Носење Маици Забава Без Ракави Пуловер Блуза

Пајл Дами Еднобојни Секси Елек Мода Секојдневно Носење Маици Забава Без Ракави Пуловер Блуза

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Летна Блуза Без Ракави, Обичен Тип На Шема На Резервоарот За Вратот V : Цврста Боја, Копчиња Боја : Бела, Црвена, Црна, Сива, Сина, Светло Зелена, Армиска Зелена (По Избор)Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекснеклин : V Ѓердан : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и спандекс. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма.2. Натпревар : овој врат на резервоарот е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки.3. Дизајн : овој летен резервоар е едноставен, со еднобојно широко тело на ременот и предни копчиња за шик.4. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Слободно Време Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен В Елек За Вратот, Резервоар Без Ракави, Маица Со Еднобојна Боја, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Резервоар Совршен За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични

МЕЛДВДИБ Женски Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лаб�

DEN 319.84