• Ново
Рејлун Дами Теи Екипажот Вратот Маица Рак Печати Маица Повик Блузи Лабава Одмор Туника Блуза Греј С

Рејлун Дами Теи Екипажот Вратот Маица Рак Печати Маица Повик Блузи Лабава Одмор Туника Блуза Греј С

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Опис : Главен Материјал : 90% Памук 10% Полиестерпопуларен елемент : Божиќна Должина : Редовно Деколте : Тркалезна големина На вратот : S,M,L,Xlsleve Стил : Долги Ракави : Сива,Розова,Бела,Сина,Какисезона : Пролет,Лето,Aut,Пад Пол : Жени Жена,Дами Дама, Девојка, Девојки, Женска Облека Нега : Рачно Перење, Машина За Перење Стил : Жени божиќ Блузи Дуксери Скокач Маица Блуза Повод : совршен за Секојдневен, Улица, Канцеларија, Дом, Училиште, Секојдневно Носење, одмор.Карактеристики : 1. Среќен Божиќ Лабава Маица Божиќ Подарок Кошула Блузи. Смешни Печатени Букви, Тркалезен Врат, Кошула За Спојување На Бејзбол Маица.2. Се Одликува Со Божиќен Рак и Бели Букви за Прекрасно Празничен Изглед! Материјалот е Лесен и Мек - Толку Е Удобен За Носење Заедно или Слоевит Со Пријатен Кардиган! Од Славење На Сезоната со Семејството до Наоѓање На Совршена Елка, Овој Прекрасен Изглед Е Едноставно Совршен!3. Совршено За Носење Со Фармерки за Одмор или Носење Со Дневни Панталони На Божиќното Утро! Само Додадете Топол Џемпер и Чизми за Совршен Зимски Изглед! Тоа Е Вистинскиот Изглед за Славење На Божиќ! Ова Е Совршен Врв За Носење За Време на Сезоната На Празници!4. Одличен Подарок за Ноќта на Вештерките, Роденден, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста, Велигден итн. Вклучен пакет : 1 Х Жени Топноти : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите.3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Стил-Божиќни Кошули За Жени, Маица Со Пуловер Со Долги Ракави, Маица За Божиќни Празнични Врвови. Материјал-90% Памук 10% Полиестер. Се Чувствува Меко и Лесно, Со Вистинска Количина На Истегнување. Дизајн-Смешни Божиќни Кошули Од Рак За Жени Карактеристики Со Долг Ракав, Врат На Екипажот, Лабаво Вклопување, Секојдневен Дизајн на Печатење Букви. Оваа Симпатична Кошула За Новогодишна Елка Е Вашиот Совршен Избор!. Повод - Оваа Кошула е Совршен Подарок за Мама или Сестра, Родендени, Божиќ или Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот

Стил : Секојдневно / Секојдневно Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Големина На Сликата Пред Купувањето За Д

DEN 281.44