• Ново
Женски Летни Врвови Блуза Цветни Кратки Ракави Обични Женски Кошули За Вратот На Екипажот Морнарица 2XL

Женски Летни Врвови Блуза Цветни Кратки Ракави Обични Женски Кошули За Вратот На Екипажот Морнарица 2XL

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Вратот На Екипажот-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 95см/37.40" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 18см/7.09" Должина : 66см/25.98" Големина : М САД : 6 БИСТА : 100см/39.37" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 19см/7.48" Должина : 67см/26.38" Големина : Л УС : 8 Биста : 105см/41.34" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 20см/7.87" должина : 68см/26.77" Големина : XL сад : 10 биста : 110см/43.31" рамо : 42см/16.54" ракав : 21см/8.27" должина : 69см/27.17" Големина : ХХЛ сад : 12 биста : 115см/45.28" рамо : 43см/16.93" ракав : 22см/8.66" должина : 70см/27.56" летни Врвови за жени. Женски врвови и Блузи Краток Ракав. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени

Големина : С Биста : 92см / 36,22" Ракав : 24см / 9,45" Рамо : 39см / 15,35" Должина : 70см / 27,56"Големина : М Биста : 98см / 38,58" �

DEN 287.84
Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање

Стил : Мода, Каузалностасезона : Autumn1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За в

DEN 1.33