• Ново
Тако Женска Маица Со Кратки Ракави Лабава Фит Графички Маици Против Вратот Блуза Обични Врвови

Тако Женска Маица Со Кратки Ракави Лабава Фит Графички Маици Против Вратот Блуза Обични Врвови

Buyers rating:
DEN 303.68

Износ

Тако Женска Маица Со Кратки Ракави Лабава Фит Графички Маици Против Вратот Блуза Обични Врвови 95% Полиестер, 5% Спандекс. Произведено во САД Или Увезено. 95% полиестер+5% спандекс. Мека ткаенина, удобна за носење,лабав дизајн, одговара на повеќето типови на тело. Рачно перење, машинско перење, закачување суво или сушење на ниско ниво. Без бледнее, без брчки, без пилинг, без намалување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фронтвок Дами Обичен Ден На Независноста Пуловер Патриотски Моден Маичка Жени Американско Знаме Печатени Плажа Туника Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фронтвок Дами Обичен Ден На Независноста Пуловер Патриотски Моден Маичка Жени Американско Знаме Печатени Плажа Туника Блуза

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Врвови На Вратот На Екипажот, Кошула Со Кратки Ракави, Секојдневна �

DEN 270.08
Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 54см / 21.26" Ракав : 43см / 16.93" Должина : 73см / 28.74" Големина : М Биста : 94см / 37.01"

DEN 3.00