• Ново
Женска Кошула, Облечени Блузи За Женски Врвови Со Долги Ракави Бел В Врат Женска Мода Секојдневна Еднобојна Секси Маица Со Тенок Ракав Со Квадратен Врат Топ Де Мује

Женска Кошула, Облечени Блузи За Женски Врвови Со Долги Ракави Бел В Врат Женска Мода Секојдневна Еднобојна Секси Маица Со Тенок

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Женска Кошула Со Долги Ракави Секојдневна Еднобојна Секси Маица Со Квадратни Ракави Со Тенок Ракав За Врвни Кошули За Плус Големинабрика За Дишење, удобна за носење и престој погодна Во Пролет и Aut;5.Колокација : Лесен за носење со панталони, фармерки, хеланки и како .Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави, клубови и состаноци. Совршен за носење со фармерки или хеланки во пролет, лето илиall сезона : пролет aut зимски пол : Женска Пригода : Секојдневен,Удобен Материјал : Должина На Полиестерски Ракави : Јака Со Долги Ракави : квадратна дебелина на вратот : тенок пакет вклучува : 1 женски врвови забелешка : ве Молиме споредете ги големини со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење Во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)━━━━━━━━━━Големина : SUS : : 4 UK : 8 EU : 34€Биста : 80cm/31.50 "€ Должина : 51cm/20.08 "que ракав : 58cm/22.83" ® Рамо : 37cm/14.57" ★ ━━━━━━━━━━Големина : МУС : : 6УК : 10ЕУ : 36см : 84см/33.07 "€ Должина : 52см/20.47 "① Ракав : 59см/23.23 " ● Рамо : 38см/14.96" ★ ━━━━━━━━━━Големина : ЛУС : : 8УК : 12ЕУ : 38см : 88см/34.65 "должина : 53см/20.87" ① Ракав : 60см/23.62"/15.35" ★ ━━━━━━━━━━ Големина : XLUS : : 10 UK : 14 EU : 40°Bust : 92cm/36.22 "€ Должина : 54cm/21.26 "€ Ракав : 61cm/24.02 " ● Рамо : 40cm/15.75" ★ ━━━━━━━━━━Големина : XXLUS : : 12 UK : 16 EU : 42°Bust : 96cm/37.80 "zxlus Должина : 55cm/21.65" € Ракав : 62cm/24.41 " ® Рамо : 41cm/16.14" ★ ━━━━━━━━━━★Големина : XXXL_ US : : 14€ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18®ЕУ : 44®Биста : 100cm/39.37 "должина : 56cm/22.05" que ракав : 63cm/24.80 " ● Рамо : 42cm/16.54" ━━━━━━━━━━ ♛Марка : ве Молиме побарајте го брендот за облека-ТБКОМ, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, производите се направени од 5% полиестер + 95% памук, Ние Сме азиски големина, ако сакате лабава, ви предлагаме да изберете поголема големина. ♛Повод : Добро За забава, клуб, секојдневен живот, канцеларија, дом, работа, плажа, патувања и летни активности во затворени простории и на отворено.Совршено вклопување со фармерки, слаби фармерки, шорцеви, јакна, ве прават шармантни и кул. ♛Испорака/Услуга : Откако ќе нарачате, ние ќе ја организираме испораката веднаш, генерално потребни се 10 до 12 дена за да се испорача, секој проблем што ќе ви го обезбедиме со решение во рок од 3 часа. Ако не сте задоволни со производот што го добивте од нас, ние ќе обезбедиме целосна наплата бесплатно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 54см / 21.26" Ракав : 43см / 16.93" Должина : 73см / 28.74" Големина : М Биста : 94см / 37.01"

DEN 3.00