• Ново
Јубнлви Маици За Жени, Жени Дами Копче Цврст Тркалезен Врат Краток Ракав Неправилна Маица Блуза Блузи Женски Маици Морнарица

Јубнлви Маици За Жени, Жени Дами Копче Цврст Тркалезен Врат Краток Ракав Неправилна Маица Блуза Блузи Женски Маици Морнарица

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . ①Табела Со големини Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 20см/7.87 "Рамо : 40см/15.75 " Должина : 74см/29.13". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 101см/39.76 "Ракав : 21см/8.27" Рамо : 41см/16.14 "Должина : 75см/29.53". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 22см/8.66" Рамо : 42см/16.54 "Должина : 76см/29.92". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 111cm/43.70" Ракав : 23cm/9.06 "Рамо : 43cm/16.93 " Должина : 77cm/30.31". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 24cm/9.45" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 78cm/30.71". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 121cm/47.64 "Ракав : 25cm/9.84" Рамо : 45cm/17.72 "Должина : 79cm/31.10". Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 26cm/10.24" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 80cm/31.50". Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 131cm/51.57" Ракав : 27cm/10.63" Рамо : 47cm/18.50" Должина : 81cm/31.89 " Жените Дами Копче Солидна Круг Вратот Краток Ракав Неправилни Маица Блуза Tops Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.  Специфичност на артиклотсезона : Алгенда : Женски Материјал : Памучна Декорација : Должина На Долна Облека : Редовна Должина На Ракавот : Кратка јака : О-Тип На шема На вратот : Цврст Стил : Мода, Каузална,Карактеристики ①Стилот и модата ве прават попривлечни quitch®Совршено одговара На должината на хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Врвот можете да го напикате во шорцеви или здолништа,погодни за сите сезони!①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Совршен за носење со фармерки или хеланки Во Пролет, Лето и Есенско Пакување вклучува1пц Врв. маици за жени,женски маици, кошули за вежбање за жени,маици,прилагодени маици,женска маица,женски маици,женски блузи,дамски маици,блузи со кратки ракави за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични

МЕЛДВДИБ Женски Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лаб�

DEN 319.84
Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер

Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење..

DEN 303.68