• Ново
Женски Врвови Обична Блуза Со Кратки Ракави Цветни Жени Летни Маици За Вратот На Екипажот Зелени 4XL

Женски Врвови Обична Блуза Со Кратки Ракави Цветни Жени Летни Маици За Вратот На Екипажот Зелени 4XL

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Тркалезно Деколте-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 БЛУЗА : С САД : 8 Биста : 100см/39,37" Должина : 70см/27,56" Ракав : 20см/7,87" Големина : М САД : 10 БИСТА : 106см/41,73" Должина : 71см/27,95" Ракав : 21см/8,27" Големина : Л УС : 12 Биста : 112см/44.09" Должина : 72cm/28.35" ракав : 22cm/8.66" големина : xl нас : 14 биста : 120cm/47.24" должина : 73cm/28.74" ракав : 23cm/9.06" големина : xxl сад : 16 Биста : 126cm/49.61" Должина : 74 CM/29.13" ракав : 24см/9.45" Големина : ХХХЛ Сад : 18 биста : 132см/51.97" должина : 75см/29.53" ракав : 25см/9.84" големина : Ххххл сад : 20 биста : 142см/55.91" должина : 76см/29.92" ракав : 26см/10.24" големина : хххххл сад : 22 биста : 152см/59.84" должина : 77см/30.31" Ракав : 27см/10.63" блуза блузи за жени,ЦВЕТНИ круг Деколте КРАТОК ракав Одблесокот стил летни врвови. Женска Летна Блуза Со Кратки Ракави со Цветен Дизајн На Тркалезно Деколте. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 54см / 21.26" Ракав : 43см / 16.93" Должина : 73см / 28.74" Големина : М Биста : 94см / 37.01"

DEN 3.00
Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот

Стил : Секојдневно / Секојдневно Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Големина На Сликата Пред Купувањето За Д

DEN 281.44