• Ново
Женски Графички Маици Пролет Aut Долг Ракав Маица Гроздобер Пердув Крило Цвет Печатени О-Вратот Самовила Гранџ Блузи

Женски Графички Маици Пролет Aut Долг Ракав Маица Гроздобер Пердув Крило Цвет Печатени О-Вратот Самовила Гранџ Блузи

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Женски гроздобер пердув крило цвет печатење долги ракави маица - - - Овие обични кружни врвови на вратот ја додворуваат секоја фигура со редовен тенок ефект на вклопување и формираат ласкаво сечење. Уживајте во носењето модерна маица без да ја жртвувате удобноста, класични бои кои најдобро одговараат на вашиот вкус и стил. Големина шема : . Големина (см). St Bust : t74-84пресврт : t60-70tlengh : t51tsleve : t56. Мt Bust : t78-88пресврт : t64-74tlengh : t52tsleve : t57. Lt Bust : t82-92пресврт : t68-78tlengh : t53tsleve : t58. Големина (инч). St Bust : t29. 13-33. 07пресврт : t23. 62-27. 56tlengh : t20. 08tsleve : t22. 05. Мt Bust : t30, 71-34, 65пресврт : t25, 2-29, 13tlengh : t20, 47tsleve : t22. 44. Lt Bust : t32, 28-36, 22пресврт : t26, 77-30, 71tlengh : t20, 87tsleve : t22, 83. Спецификација : . Материјал : Полиестер. Стил : Улица. Шема : Печатени. Боја : Сива. Применлив пол : Женски. Соодветна возраст : 18-24 години. Забелешки : . 1. Постои разлика од 1-2 см според рачното мерење. 2. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Содржина На Пакетот. 1 * материјал погоден за Кожата На Маицата : Изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, флексибилен и лесен, дише и апсорпција на пот, извонредна изработка и удобен за носење. Уникатен дизајн : есенската маица има стил на пуловер, гроздобер печатење со цвеќиња со пердуви и дизајн на кружен врат, едноставен, но разноврсен, ве прават попривлечни. Повеќекратно совпаѓање : Може да се комбинира со фармерки, панталони, шорцеви и здолниште, исто така можете да ги носите овие врвови со долги ракави во јакна. Различни комбинации, носат како што сакате. Соодветни прилики : нашата редовна кошула со тенок фит дно е совршена за секоја пригода, како што се : секојдневно носење, запознавање, работа, роденден, клуб, забава, шопинг, улица, одмор итн. Големина на пакетот : 1 x женски цвет на Крило печатена маица со долги ракави; Големина : S/M/L, ве молиме погледнете ги деталите за големината во описот, сликата или табелата со големини пред да нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер

Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење..

DEN 303.68
Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање

Стил : Мода, Каузалностасезона : Autumn1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За в

DEN 1.33