• Ново
Лето Нови Женски Возбудувања Врвови Со Кратки Ракави Еднобојна Блуза Против Вратот Обични Блузи За Кошули

Лето Нови Женски Возбудувања Врвови Со Кратки Ракави Еднобојна Блуза Против Вратот Обични Блузи За Кошули

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Сезона : Пролет,Лето : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : Цврст Стил : моден ракав должина : Краток Ракав Јака : V-Вратот : одговара на големината на дебелината : Стандардно што добивате : 1 X женски блуза тежина на Пакетот : 0g големина На Пакетот : 25x21x1cm, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3mm поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.)Табела со големини : Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 94см/37.01" Рамо : 35см/13.78" Должина : 62.5 см/24.61"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 98см/38.58" Рамо : 36см/14.17" Должина : 63.5 см/25.00"Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 Сад : 8 БИСТА : 104СМ/40.94" рамо : 37см/14.57" должина : 64.5 см/25.39"големина : xl велика британија : 14 Еу : 40 САД : 10 БИСТА : 110см/43.31" рамо : 38см/14.96" должина : 65.5 см/25.79"големина : xxl Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 сад : 12 БИСТА : 116СМ/45.67" рамо : 39см/15.35" должина : 66.5 см/26.18" нашата кошула е изработена од висококвалитетни материјали кои нудат Удобно и ОПУШТЕНО ВКЛОПУВАЊЕ, СОВРШЕНО ЗА СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ. Нашата кошула доаѓа во низа стилски дизајни кои се совршени за секоја пригода, без разлика дали се работи за секојдневен ден или посебен настан. Ние ги користиме само добрите ткаенини и техники на производство за да се осигураме дека нашите маици се издржливи, долготрајни и ја одржуваат својата форма и боја со текот на времето. Нашата кошула може да биде облечена нагоре или надолу, што ги прави совршени за секој стил или пригода. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не прво. Ќе се потрудиме да ги исполниме вашите барања и да ги решиме вашите проблеми брзо и ефикасно!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плус Големина V Вратот Врвови Краток Ракав Лабава Фит Женски Блузи Бизнис Повик Издувам Ракав Швајцарската Точка Маица За Жени

Големина : С Биста : 92см / 36,22" Ракав : 24см / 9,45" Рамо : 39см / 15,35" Должина : 70см / 27,56"Големина : М Биста : 98см / 38,58" �

DEN 287.84