• Ново
Форестијаши Жени Мода Плус Големина Неправилни Обични Ленени Долги Ракави Екипажот Вратот Блуза Маици

Форестијаши Жени Мода Плус Големина Неправилни Обични Ленени Долги Ракави Екипажот Вратот Блуза Маици

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Женска Мода Плус Големина Неправилна Лежерна Ленена Блуза На Вратот На Екипажот Со Долги Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.Дизајн : Едноставен, Шик Стил Солидна Боја, Краток ракав Туника, V вратот, Повик лабава одговара, Копче 2.It е ласкав на било која форма на телото, совршено се совпаѓа со здолниште, фармерки и чизми итн.Направете да изгледате толку убаво и модно. 3.Совршен за секојдневно носење, активност на отворено, состаноци и забави.. секоја пригода е совршена Во Пролет, Лето и Fall 4.Моделот е единствен - точната шема што ја добивате ќе биде малку поинаква од прикажаната.Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило. 5.Големината измерена со поплочување на облеката без никакво еластично истегнување.Генеричката Табела Со Големини На Амазон е различна од нашата вистинска големина, ве молиме земете ја нашата табела со големини во деталниот опис за повикување. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Ленена Сезона : Цела Сезона Повод : Дневно, Секојдневно, Партиско Вклопување : Одговара на Големината На Облеката Должина : Долг Стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долг Ракав Тип На Ракав : Краток Ракав, Редовно што добивате : 1 Женски Врв ве Молиме внимавајте табелата со големини На сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина XXL 14 18 44 114cm/44.8" 65cm/25.59 "67cm/26.38" Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 114cm/44.8" Ракав : 65cm/25.59 "Должина : 67cm/26.38" Маици. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Грижа : машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер

Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење..

DEN 303.68
Гаквбуо Плус Големина Летни Блузи За Женски Врвови Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Врвови Женска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаквбуо Плус Големина Летни Блузи За Женски Врвови Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Врвови Женска

Големина Шема : Големина : С Биста : 104см / 40.94" Рамо : 46см / 18.11 "Должина : 65см / 25.59 " Ракав : 24см / 9.45" Големина : �

DEN 255.84
Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот

Стил : Секојдневно / Секојдневно Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Големина На Сликата Пред Купувањето За Д

DEN 281.44