• Ново
Женски Блузи Царинење Со Долги Ракави Кошули Со Еднобојни Копчиња Лабави Секојдневни Врвови ЗА Работа С-5хл Бело

Женски Блузи Царинење Со Долги Ракави Кошули Со Еднобојни Копчиња Лабави Секојдневни Врвови ЗА Работа С-5хл Бело

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

ИРОИНИДНИ Женски Блузи Царинење Со Долги Ракави Кошули Со Еднобојни Копчиња Лабави Секојдневни Врвови ЗА Работа С-5ХЛ Бели Карактеристики : Мека и Удобна. Кул на топлина, тие не ве прават смрдливи. Секси V Вратот, Долг Ракав, Лабава, Лесна, Тенка, висококвалитетна ткаенина, обична блуза кошула за жени. Тоа е Мека И Дише Блуза. Прилично обични врвови. Ново За Оваа Сезона, Лабава и течна . Сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка. Гроздобер модерен жените копче надолу кошули. Погоден за канцеларија,вежбање,кампување на отворено и исто така секојдневно секојдневно носење,плажа,забава,одмор,улица, шопинг итн. Добро одговара со тексас Шорцеви или Фармерки, Хеланки или Сандали!тоа ве прави да изгледате Повеќе Секси, Стилски, Симпатичен, Одличен визуелен ефект. Оваа Блуза Лабава одговара за повеќето форми на телото. Сезона : Spring И Пролет.Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Памук И ленен модел : Цврста јака : V-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Дише, висококвалитетна, цврста ткаенина. Многу удобно за носење. Овие класични врвови се доволно разноврсни за викенд, одмор или кој било ден. Модерен дизајн и извонредна изработка го прават ова врвови вашиот најдобар избор. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126см/49.61 "Предна Должина : 73см/28.74" Должина На Грбот : 79см/31.10 "Рамо : 51.5 см/20.28 "Ракав : 60см/23.62". обликувач на телото плус големина. жените блузи лето. големи кошули за жени. маица за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Блузи Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава

Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав

DEN 207.84