• Ново
Гаквбуо Плус Големина Летни Блузи За Женски Врвови Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Врвови Женска Лежерна Лабава Блуза Тиј-Печатење Во

Гаквбуо Плус Големина Летни Блузи За Женски Врвови Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Врвови Женска

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Големина Шема : . Големина : С Биста : 104см/40.94" Рамо : 46см/18.11 "Должина : 65см/25.59 " Ракав : 24см/9.45". Големина : М Биста : 108см/42.52" Рамо : 48см/18.90 "Должина : 66см/25.98 " Ракав : 24см/9.45". Големина : Л Биста : 112см/44.09 "Рамо : 50см/19.69" Должина : 67см/26.38 "Ракав : 25см/9.84". Големина : XL Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 52cm/20.47" Должина : 68cm/26.77 "Ракав : 25cm/9.84". Големина : 2xl Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 56cm/22.05" Должина : 70cm/27.56 "Ракав : 26cm/10.24". Сезона : Лето. Пол : жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Должина на ракавот : Краток Ракав. Тип На Шема : Печатени. Стил : Мода, Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА врвови мека е, ткаенината е удобна, ткаенината дише и е удобна против протокот на кожата. Додаток : разноврсен врв без ракави совршено се комбинира со фармерки, шорцеви, панталони, здолништа, шорцеви за велосипеди и хеланки. Носете го сами или обложете го со кардиган за поладно време. Повод : Секојдневен/дома/работа/плажа/одмор/подароци/задачи/излети, итн. Тоа е особено добро за патување во тропските предели. Нега на облека : машина за миење ладна вода или миење раце/Закачување или сушење/без белило.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер

Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење..

DEN 303.68
Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање

Стил : Мода, Каузалностасезона : Autumn1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За в

DEN 1.33
Женски Блузи Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава

Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав

DEN 207.84
Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот

Стил : Секојдневно / Секојдневно Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Големина На Сликата Пред Купувањето За Д

DEN 281.44