• Ново
Маг Полнач ПРЕДВОДЕНА Фенерче Тело V2

Маг Полнач ПРЕДВОДЕНА Фенерче Тело V2

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Како и многу други производители, Mag instrument ја прошири својата линија на фенери за да вклучи модели со светилки од типот led. Зошто Led Диодите се практично нераскинливи и тие се далеку поефикасни од светилките со блескаво светло. Како што сугерира името на производот, овој маглит работи на батерии од типот 3 д, што ќе потрае некое време за да се потроши благодарение не само на Led Диодите, туку и На Интелигентното управување со изворот на енергија На Mag instrument, што ја балансира високата осветленост против продолженото траење на батеријата. Светлиот, моќен зрак се прилагодува од место до поплава едноставно со ротирање на главата. Куќиштето е направено од алуминиумска легура со висока јачина која е елоксирана внатре и надвор, што ви дава отпорност на вода и удари во лесен пакет. Висококвалитетните о-прстени на двата отвори ја држат водата подалеку од батериите. Со други зборови, оваа енергетски ефикасна фенерче е речиси неуништливадобар квалитет кога станува збор за алатките. Ограничена доживотна гаранција. Батериите не се вклучени.Карактеристики : - Издржлива И сигурна-Ефикасна употреба на енергија - ВОДООТПОРНА И отпорна на удари-ПРЕДВОДЕНА Од Фенерче, САМО фенерче без батерии-Боја : Црн Маг Полнач ПРЕДВОДЕНА Од Фенерче Тело V2.

Карактеристики

Производи во категоријата

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маглит МЛ300Л 3-ЌЕЛИЈА Д ЛЕД Фенерче

Електронски прекинувач со повеќе режими,напреден систем за фокусирање (се прилагодува од самото место �

DEN 0.67
ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЕРИ ЛЕД АССТ ДИСПЛИРА

ГОЛЕМИОТ Лери знае како да осветли соба! Опремен со нова ТЕХНОЛОГИЈА C•O•B LED, ГОЛЕМИОТ Larry произведува 400

DEN 0.33
Стримлајт Задача-Светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Задача-Светлина

Рачна Фенерче, Светилка Одделение Индустриски, Осветлување ТЕХНОЛОГИЈА ЛЕР, Полнење Не, Фенерче Големи�

DEN 1.00
Стримлајт Кнуклхед Лајт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стримлајт Кнуклхед Лајт

Специфичните потреби за осветлување бараат специфични алатки Со вистинската алатка за осветлување, мо�

DEN 655.36
Насочете Ја Точката Жолта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Насочете Ја Точката Жолта

Точката на Патот се одликува со рачка за држење на пиштол и интегриран држач за прецизно осветлување на

DEN 2.00
Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ваган Брит-Нит Микро Работно Светло

ОВАА фенерче ПРЕДВОДЕНА ОД 1 Вати се удвојува како ФЕНЕР ПРЕДВОДЕН од 18 сијалици Исто така, има магнетиз�

DEN 2.33