• Ново
Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, се вклопува - Тојота Венза

Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, се вклопува - Тојота Венза

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, 18 х 7, Офсет во Велика Британија во Велика Британија , 10 Spoke, 5 Stud/Lug, шема на завртки во Велика Британија, машински темен јаглен. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Тоа одговара на вашата 2021-2021 Toyota Venza. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничен KAI 18 X 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, се вклопува 2021-2021 Toyota Venza 18 X 7, Offset во Велика Британија, 10 Spoke, 5 Stud/Lug, Wear Bolt Model, Machined Dark Charcoal. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата