• Ново
8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Хиперсилвер, одговара на 2008 година- Ауди А quattro

8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Хиперсилвер, одговара на 2008 година- Ауди А quattro

Buyers rating:
DEN 3519.84

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 18 x 8,5, 29мм офсет, 5 портпари, 5 лаг, шема на завртки од 112мм, хиперсилвер. Тоа одговара на вашиот 2008-2014 Audi A5 Quattro (Coupe Convertble). Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 18 x 8,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, Hypersilver, Fits 2008-2014 Audi A5 Quattro (Coupe Convertble) 18 x 8,5, 29мм офсет, 5 погледи, 5 лаг, 112мм шема на завртки, хиперсилвер, направен од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата