• Ново
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam над чизмата на коленото

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam над чизмата на коленото

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Едноставноста се среќава со шик со „Пами“ од Бринли Ко. Покажан пети со слаби детали му дава на овој чизми над коленото без напор изглед. Оваа главна ладна временска временска работа има 4 мм TRU удобна пена ™ подножје, вегански кожни надградби и наредени блок-потпетици. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 19 1/2 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 17 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00
Skechersенски ветре Кали Клиз 2.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.

Празнични бои и удобна удобност се комбинираат во Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 чевли на пацифичкиот брег...

DEN 239.84