• Ново
Highcraft не'рѓосувачки челик продолжен цедилка за одводнување на мијалник, хром

Highcraft не'рѓосувачки челик продолжен цедилка за одводнување на мијалник, хром

Buyers rating:
DEN 162.40

Износ

Краток опис не е достапен ⚠ Предлог за предлог во Калифорнија 65 : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov Продолжена должина, отпорен на 'рѓа, траен долготраен квалитет, завршен од не'рѓосувачки челик.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84