• Ново
Слатководни култивирани бели бисери обетки во сребро во сребро

Слатководни култивирани бели бисери обетки во сребро во сребро

Buyers rating:
DEN 287.20

Износ

Пополнете го вашиот изглед со овие зачудувачки култивирани обетки од бисери од слатководни во сребро. Овие обетки покажуваат тркалезна, богата бела боја, културни бисери од слатководни. Овие обетки од сребрени обетки имаат безбедна поставка на дизајнерот и вклучуваат поддршка, заедно со кутија за подароци за потписи. Овие обетки од скапоцени камења од Ораво прават совршен подарок за празници, годишнини и други специјални прилики. Овој пар обетки Ораво има 6,0мм, културирани бисери од слатководни. Обените на Хуги се направени од 925 Стерлинг сребро и се карактеризираат со безбедна шарка со забележани пост. Тркалезни брилијантни пресечени скапоцени камења со бисери имаат поставка за prong. Перл е родилка за месец јуни. Природни културни бисери од слатководни. Стерлинг сребрен скапоцен камен обетки вклучуваат кутија за подароци за потпис. Овие обетки од скапоцени камења прават одличен подарок за родендени, годишнини, празници и други специјални прилики.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00