• Ново
Kahiki® Sirffresh® Ананас теријаки пилешко, оз

Kahiki® Sirffresh® Ананас теријаки пилешко, оз

Buyers rating:
DEN 100.48

Износ

Пилешкото од ананасот на Кахики, Теријаки, пилешко е брз и лесен оброк за вкусен азиски оброк дома во секое време. Пилешкото од ананасот на Кахики, Теријаки, е направено со 100% природни состојки и не вклучува никакви конзерванси, вештачки вкусови или МСГ. Оброк за 2 со лесно залепено пилешко, брокула, ананас, костени со вода, црвена бибер во сладок сос од теријаки. Направени со 100% природни состојки.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84