• Ново
Трговска марка ликовна уметност „рибар 1“ платно уметност од Jeanан Плут

Трговска марка ликовна уметност „рибар 1“ платно уметност од Jeanан Плут

Buyers rating:
DEN 1530.08

Износ

Уметник : Jeanан Plout Subject : Animals Tyle : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има шема со риба и чамци на сина позадина. Јас сум во најголем дел од самоучител, фотограф и графички уметник. Студирав сликарство на UWO во Ошкош, ВИ и поминав разни часови по уметност низ годините. На 16 години сликав за домашен дизајнер на D�cor, но сега сум сам во последните 5 години. Jeanан Плут „Рибар 1“ платно уметност.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84