• Ново
Пазарна торта со вкус на чоколадо, се подготвува, подготвена за јадење, 4., брои по пакет

Пазарна торта со вкус на чоколадо, се подготвува, подготвена за јадење, 4., брои по пакет

Buyers rating:
DEN 49.92

Износ

Додадете малку забавно и чудно на масата за десерт со овие вкусни и трендовски пазари на чоколади. Одликувајќи се со мазен, влажен, вкусен центар за торта, измешан со шлаг и опкружен со шлаг облога, овој поп торта го има целиот одличен вкус на парче торта, но во формат со закуска со големина, со залак. Овие третмани за привлечни очи се сигурни дека ќе привлечат внимание на вашиот дисплеј за десерт. Експертските пекари ги искористија сите претпоставки од служење на вкусни пукања за торта. Однесувајте се кон вашето семејство и пријатели на овие пазари на чоколадни торта поп. Идеи и квалитетни состојки, така е како пазарот да ја носи најдобрата храна на вашата маса. Ние сме посветени да испорачаме свежина што можете да ја вкусите и да ја видите. Marketide нуди најдобро во свежа храна, загарантирана со, работејќи во партнерство со земјоделци, пекари и готвачи за највисок квалитет, автентични состојки и омилени рецепти. Пазарна торта со вкус на чоколади, подготвени за јадење, 4,2 унци, 2 броење пакет. Одлично за секоја пригода. Без риби и без школки. Завиткано во удобна торба. Подготвени за јадење. Вкусен центар за торта измешан со шлаг и опкружен со шлаг облога.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84