• Ново
DesignArt во кварцниот крајбрежен wallиден часовник

DesignArt во кварцниот крајбрежен wallиден часовник

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој наутички и крајбрежен круг wallиден часовник е направен на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Ова романтично изгрејсонце покрај часовникот на морскиот wallид пристигнува целосно подготвено да се обеси на wallидот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапно во неколку големина, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Ultra Gloss Conitage обезбедува боите да бидат екстра живописни со светлосен рефлексија . 1мм метал од алуминиумска оценка . 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . Карактеристики : Лесно за чистење со микрофибер крпа . лесно се обеси . видете ги опциите паѓаат за достапните големини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00