• Ново
Nuloom затворен простор за транзициска област Аурора, 9 '12', сина

Nuloom затворен простор за транзициска област Аурора, 9 '12', сина

Buyers rating:
DEN 2442.24

Износ

Оваа машина направи 100% полипропилен килим има боемски стил со палета на повеќе бои. Конструирана во трајна, но мека конструкција, овој прекрасен килим ќе направи прекрасен додаток во секоја просторија. Нулум затворен/надворешно преоден тепих на Аурора. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : 100% фибрилизиран полипропилен. Поставување : затворен / отворен. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, внатрешен двор / отворено, ходник, канцеларија, кујна, влез.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67