• Ново
Бела Вита Надет Втори Еспадрил клин прашка назад сандали

Бела Вита Надет Втори Еспадрил клин прашка назад сандали

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Еспадрили еднакво лето! Овие клинови покриени со јаже секогаш мора да ги имаат за топлото време. Надет Втори од Бела Вита има елегантен вегетански велур горниот со координативен поп -боја околу надворешната страна. Клин нуди стабилност и висината е совршена за целодневно носење. Овие чевли можат да бидат облечени за летна свадба или да бидат облечени за лежерна скара покрај базенот. 2 "клин -пета. Две опседнати меки крстосници на горниот дел од пети.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84