• Ново
Покани за патеки за жени во Авиа, патеки

Покани за патеки за жени во Авиа, патеки

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Стилски, лесен и подготвен за било што, патиката „Патека за патека“ е со вас на секој чекор од патот. Оваа авантуристичка чипка е сигурно дека ќе биде вашиот нов придружник на Trail, во кој има мемориска пена, лесна и издржлива надворешна плоча и мрежна мрежа за да ја задржите ногата да се чувствува ултра удобна. Одлично за еден ден во одличното отворено, задниот двор или низ градот, чекаат вашиот нов омилен чевли! Материјал : горен : полиуретан/полиестер; Outsole : EVA/термопластична гума/полиестер. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : Фронт на чипка. Ширина на чевли : Среден. Карактеристики на удобност : Горна мрежа за дишење; Меморија од пена од пена; Подготвен јазик и јака; не-обележување ѓон. Women'sенски патеки Вокер патики од Авиа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00