• Ново
Класик за машка морнарица за мажи Томаско со копчиња од месинг

Класик за машка морнарица за мажи Томаско со копчиња од месинг

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Верно Томаско машка морнарица класика одговара на блејзер со копчиња од месинг. Поставена : целосно наредени; Затворање : 2-копчиња; Број на џебови : 5; Материјал : волна; Стил : две копче и единечни гради; Модел : цврст; Одговор за костуми : Класично вклопување; Вентилак : Двоен; Боја : морнарица сина, упатство за нега : суво чисто. Осигурете се да изгледате најдобро во овој морнарски сина блејзер со копчиња од месинг метал од Верно модата. Овој класичен блејзер е конструиран од волна и има ажурирано класично вклопување, единечно затворање на градите со скут на пик-бод и современа постава. Со чувари под пот, 2 џебови од дно, џеб на градите, 4 внатрешни џебови и двојни странични отвори, овој блејзер е совршен за секој модерен човек.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67
Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00