• Ново
Класик за машка морнарица за мажи Томаско со копчиња од месинг

Класик за машка морнарица за мажи Томаско со копчиња од месинг

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Верно Томаско машка морнарица класика одговара на блејзер со копчиња од месинг. Поставена : целосно наредени; Затворање : 2-копчиња; Број на џебови : 5; Материјал : волна; Стил : две копче и единечни гради; Модел : цврст; Одговор за костуми : Класично вклопување; Вентилак : Двоен; Боја : морнарица сина, упатство за нега : суво чисто. Осигурете се да изгледате најдобро во овој морнарски сина блејзер со копчиња од месинг метал од Верно модата. Овој класичен блејзер е конструиран од волна и има ажурирано класично вклопување, единечно затворање на градите со скут на пик-бод и современа постава. Со чувари под пот, 2 џебови од дно, џеб на градите, 4 внатрешни џебови и двојни странични отвори, овој блејзер е совршен за секој модерен човек.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00