• Ново
Кошула со копчиња за долги ракави на Georgeорџ Машки

Кошула со копчиња за долги ракави на Georgeорџ Машки

Buyers rating:
DEN 751.84

Износ

Се прашувате што да облечете на следниот настан во резолуција? Постигнете за оваа кошула со копче од Georgeорџ. Изработено во поплин мешавина од памук со класична јака надолу, копче пред и манжетни за копчиња. Одлично за секоја пригода за облекување со совршена количина на истегнување за најудобно опуштено вклопување. Спарете ја оваа кошула со копче со панталони и лекари за удобен, полиран изглед. Само на. Материјал : 53% памук/35% лиоцел/10% најлон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : јака од точка; манжетни за копчиња. Кошула за копчиња со топон за мажи и големи мажи од Georgeорџ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08
6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84