• Ново
Каубојски каубојски каубојски каубојски каубој

Каубојски каубојски каубојски каубојски каубој

Buyers rating:
DEN 479.68

Износ

Оригиналниот вклопување во каубојски машки Wrangler Cuty Classic Five Styling Stylyling Original Fit Quight Rise Zipper со затворање на предности повеќе од 50 години, Wrangler е познат по 13 MWZ. Тоа е официјалниот натпревар за прородео Jeanан и тоа е западен главен дел во плакарите низ целата земја. Не може да има премногу парови.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84