• Ново
Трговска марка ликовна уметност vlan du Bernie Canvas Art

Трговска марка ликовна уметност vlan du Bernie Canvas Art

Buyers rating:
DEN 958.40

Износ

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Влан ду Берни“ платно уметност : Подготвено за виси. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристики

Производи во категоријата