• Ново
Домашни основи 6 15 Организатор на фиоки за бамбус, природно

Домашни основи 6 15 Организатор на фиоки за бамбус, природно

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Подигнете ја фиоката за ѓубре и исчистете го нередот на табелите и бројачите со помош на оваа кутија за складирање на бамбус. Многу убава алтернатива на пластика, има високи wallsидови за да ги задржи предметите да не паѓаат надвор од место со убава. Користете го овој разноврсен организатор за складирање на кој било начин што сакате! - Од прикажување на вашиот накит на вашата бања до складирање на хартиени клипови во фиоката за канцеларија, кутијата за складирање на бамбус е совршен начин да ги организирате вашите работи за време на денот. Организациско блаженство : Совршено за расчистување на нередот на табели и бројачи или засилување на фиоките за ѓубре. Овој организатор на бамбус е одличен за одржување на сите ваши артикли уредно распоредени и достапни . ги одржува вашите најважни работи и секојдневните работи : дополнителни длабоки прегради спречуваат вашите предмети да се менуваат на место. Декоративни и функционални : Многу погусто од дрво и еколошка алтернатива на метал и пластика, нашите организатори на бамбус обезбедуваат совршен спој на форма, функција и погодност . Премиум квалитет и еко-пријателски материјали што траат : Направени од 100% премиум Квалитетен бамбус, изграден е да се задржи последно, додека исто така е лесен за околината . Совршена идеја за подароци : Совршен домаќин, роденден и подарок за свадба за пријатели и семејство.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84