• Ново
Спреј за измама на Калико Мистер Хуи

Спреј за измама на Калико Мистер Хуи

Buyers rating:
DEN 175.52

Износ

1 унца на господинот Хуи, спреј за спреј за калико-мистер на Хауи. Зачинете ги вашите проекти со овие уникатно обоени спрејови за гребење. Овој пакет содржи едно шише со магла од 1 унца. Достапно во најразлични бои : секоја се продава одделно. Спреј за магнување на Студио Калико-Мистер Хјуј. Зачинете ги вашите проекти со овие уникатно обоени спрејови за гребење. Овој пакет содржи едно шише со магла од 1 унца. Достапно во најразлични бои : секоја се продава одделно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00