• Ново
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Buyers rating:
DEN 4127.84

Износ

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар. Хало рамка со помали дијаманти со акцент го опкружува центарот на кластерот, додека дополнителните дијаманти на акцент го редат прстенот, завршувајќи го овој исклучителен дизајн. Империјал 1/4 CT TDW Diamond 10 K Rose Gold Cluster Ring Ring.

Карактеристики

Производи во категоријата