• Ново
Есаиер Дете Бебе Девојка Стил Солидна Боја Прашка Врвот + Шорцеви Набраздени Два Костуми ЗА 3М-18М

Есаиер Дете Бебе Девојка Стил Солидна Боја Прашка Врвот + Шорцеви Набраздени Два Костуми ЗА 3М-18М

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Име на производот : бебе Прашка врвот шорцеви set Packaging : opp багматеријал : памучна боја : Розова + бела, бела + бела, бела + сина : Март до јуни, јуни до декември, декември до 18, 18 до 24 месеци листа на производи : Врв На Суспендерот *1+ Шорцеви *1 големина : големина - - - Должина - - - - - - - - - - - - Бистадолжина на панталониВозраст 70-27 см / 10,63 " 50 см / 19,69" - 19 см / 7,48 " 50 см / 19,69" - 3-6 м80-29 см / 11,42 "- 52 см / 20,47" 2 20 см / 7,87 "- 54 см / 21,26" - 6 До 12 М90-31 См / 12,20 "- 54 см / 21,26" - 21 см / 8,27 " 58 см / 22,83" - 12 до 18 м100-33 см / 12,99 "- 56 см / 22,05" - 22 см / 8,66 " 62 см / 24,41" - 18-24 м1. Дизајн : бебешки костум за бебиња врвни шорцеви дводелен комплет, едноставна мода,привлечна. 2. Материјал : мешавина од памук, пријателска за кожата, дише, мека и удобна ткаенина нема да ја повреди нежната кожа на бебето. 3. Големина : Погоден за деца Од март до јуни, јуни до декември, декември до 18, 18 до 24 месеци. 4. Прилика : Погоден за дома, излегување, забава, фотографирање, роденден итн. 5. Пакување : Суспендиран врв *1+ Шорцеви *1.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00