• Ново
Нова стандардна заграда за предни регистарски таблички за замена, одговара на 2015 година- Форд Мустанг

Нова стандардна заграда за предни регистарски таблички за замена, одговара на 2015 година- Форд Мустанг

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов стандарден заграда за предните регистарски таблички за замена. Тој е дизајниран да ја замени постојната регистарска табличка BRKT. Тоа одговара на вашиот Форд Мустанг 2015-2017. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна заграда за предните регистарски таблички за замена, одговара на 2015-2017 Форд Мустанг направен од пластика. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата