• Ново
Правда Пет полиестер Спирална вратоврска Боја Шерпа Худи, виолетова мулти, м

Правда Пет полиестер Спирална вратоврска Боја Шерпа Худи, виолетова мулти, м

Buyers rating:
DEN 241.12

Износ

Чувајте го вашето куче топло и работете со оваа правда за домашни миленици Шерпа кучиња со џеб. Оваа качулка е симпатична и функционална. Худи не жртвува унца мека, носена удобност за вашето кученце. Тие можат да носат свои торбички со измет и за вас. Дозволете му на вашето куче да игра во поладното време со вас кога ќе го донираат ова до вас, облечени во слични обрасци што се наоѓаат во колекцијата на девојчињата за правда. Достапно во повеќе големини за да бидете сигурни дека ќе го пронајдете најдоброто вклопување. Оваа облека е машинска миење. Вклучете се внатре и користете благ сапун и ладна вода. Лежете рамно на суво. Не користете белило. Правда Пет полиестер Спирална вратоврска боја Шерпа Худи, виолетова/мулти, М. * В-врат отворање за лесно вклучување и исклучување. * Мека и удобна ткаенина што е лесна за чистење. * Изградбата е лесно да се облече и полетува. * Достапно во многу големини. * Пар со други додатоци за животни за правда како капи, јаки и поводници за да го завршите изгледот. * Проверете ја целата колекција на брендот за правда, за да можете да изгледате симпатично заедно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Скелет куче пижама големина д -р
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скелет куче пижама големина д -р

Ноќта на вештерките Скелетот Пет пижама Оваа симпатична костум за Ноќта на вештерките во костуми за куч

DEN 204.48
Џемпер од розова лак точка м
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џемпер од розова лак точка м

Чувајте го вашето милениче пријатно оваа сезона во џемперот со сино розово лак Овој симпатичен џемпер и

DEN 287.84
Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00