• Ново
Ellвезден бутик за миленичиња, го сакам татко ми Худи

Ellвезден бутик за миленичиња, го сакам татко ми Худи

Buyers rating:
DEN 166.08

Износ

Дајте му на вашето домашно милениче малку стил со оваа 100 проценти полиестерска худи. Stвезден бутик за миленичиња, го сакам татко ми Худи : Дајте му на вашето домашно милениче малку стил со оваа 100 проценти полиестерска худи. Миење на рацете. Овој пакет содржи 1 Худи. Доаѓа во големини помеѓу XX и L. секоја се продава одделно. Мерења : xxs- 11 "до 13"; Xs- 13 "до 15"; S- 15 "до 17"; М- 17 „до 19“; Л- 19 „до 22“. За најдобро вклопување, измерете го вашето куче од основата на вратот до основата на опашката.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33
Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња

Карактеристики : 1 Еластичната ткаенина ја апсорбира потта и дише правилно, ја меси тивко и се загрева, н�

DEN 447.84