• Ново
Кралски Животни Фдни Водоотпорен Кучешки Капут

Кралски Животни Фдни Водоотпорен Кучешки Капут

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Овој единствен Автентичен Фдни Лиценциран Водоотпорен Кучешки Капут од Кралски Животни е сензационален и многу модерен избор за секое луксузно кученце. Изработена од црна ткаенина отпорна на вода на врвот и мека, удобна постава од руно одвнатре, водоотпорната ОБЛЕКА FDNY има три сјајни затворачи за вклучување и две светло жолти и сребрени рефлектирачки ленти однапред, вашиот разгален пуч ќе биде облечен за да оди каде било во стил и безбедност. Кралски Животни Фдни Водоотпорен Кучешки Капут : водоотпорна ткаенина. Руно наредени. 3 префрлете затворачи. Рефлектирачки ленти. Големи дупки за раце. Х-Голем.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33