• Ново
Пет Лето Хаваи Плажа Цвет Кошула За Мачка Куче Палта Кутре Комбинезони Тенка Краток Ракав Облека Кокос Дрво

Пет Лето Хаваи Плажа Цвет Кошула За Мачка Куче Палта Кутре Комбинезони Тенка Краток Ракав Облека Кокос Дрво

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

КОШУЛА За Кучиња ФАЈКОНЕ, Летна Кошула За Цветен Камп на Плажа на Хаваи, Поладни Комбинезони Тенка Облека За Кученце Милениче Мачка. Опис : . Тип на ставка : кошула за миленичиња. Материјал : Шифон. Боја : сина,бела,црна, розова. Целна публика : Кучиња. Големина : XS/S/M/L/XL/XXL. Големина На Табелата. Големина - - - - - вратот - градите - - - - - - - - назад. ХС - - - - 20см/7,87 "- - - - - 30см/11,81 " - - - - 20см/7,87". С - - - - - - 23см/9.06 "- - - - - 34см/13.38 "- - - - 24см/9.45". М - - - - - 26см/10.23 "- - - - 39см/15.35 "- - - - 26см/10.24". Л - - - - - 29см/11,42 "- - - - - 44см/17,32 "- - - - 29см/11,42". ХЛ - - - 32см/12.6" - 49см/19.29 " - - - - 32см/12.6". XLL - - - 36cm/11.17 "- - - - - 55cm/21.65 " - - - 36cm/14.17". Функција : . 1. Направена од шифон, оваа кошула е удобна и дише, многу погодна за жешкото лето. 2. Моделот печатен од кокосово дрво е смешен и привлечен, што ги прави вашите кучиња поубави и помодерни. 3. кошулата со кратки ракави е полесна за употреба и има помало влијание врз активностите на вашите кучиња. 4. Со исклучителна изработка и издржлив материјал, оваа кошула е издржлива и се пере, има долг работен век. 5. Постојат доволно опции за големина и можете да ја изберете соодветната за вашето куче. Пакетот вклучува : . 1 парчиња * Кошула За Кучиња. Забелешка : . 1. Дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5g за разликата помеѓу различни бои. 2. Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате, ве молиме дозволете. Клучни Зборови : Кошула За Кучиња, Кошула За Мачки, Кошула За Летни Плажи За Миленичиња; Ве Молиме изберете големина според нашата дефиниција за големина, А не она што вообичаено го купувате. ®Материјалот● - шифон материјал се вклопува за сите сезони, пролет и aut, одржувајте топло, летото го штити кученцето што не станува студено, зимски против ветер. Ткаенина за заштита од сонце нека вашето куче не чувствува ништо друго освен да го заштити. €Дизајн q-печатена шема на кокосово дрво, предмет за моден Дизајн за вашето прекрасно куче, заштитете го вашето домашно милениче од директно сонце, во меѓувреме, направете го вашето бебе пошармантно и кул. ①Прилика кога облека за сончање, џемпери, мал дожд, ладна климатизација, ладна топла сезона играат плима. ●Како ваш избор-има доволно опции за големина и можете да ја изберете соодветната за вашето куче.

Карактеристики

Производи во категоријата

Скелет куче пижама големина д -р
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скелет куче пижама големина д -р

Ноќта на вештерките Скелетот Пет пижама Оваа симпатична костум за Ноќта на вештерките во костуми за куч

DEN 204.48
Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00
Удобни Меки Врвови Облека За Кучиња Маица За Кученца Божиќ За Домашни Миленици Кошула За Забави За Кучиња Облека За Мали Кучиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Удобни Меки Врвови Облека За Кучиња Маица За Кученца Божиќ За Домашни Миленици Кошула За Забави За Кучиња Облека За Мали Кучиња

Маици за кучиња костуми за Каузално Носење.♬Материјал : Памук, Издржлив, Удобен, Дише, Лесен За Носење И �

DEN 1.00
Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33