• Ново
Моќни Шепи, влечни чорапи за кучиња, Сини Со Црвено Срце, XXXL

Моќни Шепи, влечни чорапи за кучиња, Сини Со Црвено Срце, XXXL

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Моќните Шепи се разумно решение за влечење базирано на чорапи за кучиња. Изработени се од памук и еластични за удобност, вклопување и прилагодливост. Моќните Шепи имаат многу намени? од помагање на постарите кучиња со проблеми со мобилноста, артритис или дисплазија на колкот и помладите исто така со влечење на лизгави површини. Тие ги штитат и шепите и дрвените подови. Тие се исто така многу модерни со многу стилови и бои за избор . Мобилност : Слобода И движење за постари кучиња. Мода : Симпатична, забавна и стилска. Влечење : Зафати на масни површини. Корисно за проблеми со колкот и артритис & кога играте, качување стаи. Превенција Од гребење : Чувајте ги ноктите на кучињата од гребење на тврдо дрво. Специјализирани Употреби : на чамци ,v и во возила во движење од сите видови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,

Ова е Кому Му Треба Фустан За Кучиња Со Печатење На Имела 4ХГолема Светло Розова Боја Поли / памучна кошу�

DEN 1.33
Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33
Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00