• Ново
Живописен живот полиестер симпатична графичка маица и мачка со мачки, жолта, xs

Живописен живот полиестер симпатична графичка маица и мачка со мачки, жолта, xs

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Вашето кученце ќе им овозможи на сите тие натрапници да знаат дека се занимаваат со лудо кученце додека го носат овој смешен живописен живот "Симпатична жолта мета. Оваа маичка има меко удобно чувство и привлечен пишан фонт. Помогнете им на вашите миленици да го живеат живописот! Производите се специјално направени со една цел на ум, гледајќи го вашето домашно милениче во најдобро. Со најразлични понуди дизајнирани да ги одржуваат животните здрави, среќни и енергични, живописен живот се истакнува како бренд што навистина го става вашето милениче прво. Мека удобна Чувствувајте се. Лесен и издржлив. Атрактивна изјава. и тежина помеѓу 5-10 bs.

Карактеристики

Производи во категоријата

Воумхаус Миленичиња Маица Бело Цвеќе Декор Предна Лакнот Возбуда Јака Пролет Лето Мало Средно Куче Кученце Маица Облека Миленичиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Воумхаус Миленичиња Маица Бело Цвеќе Декор Предна Лакнот Возбуда Јака Пролет Лето Мало Средно Куче Кученце Маица Облека Миленичиња

Опис : Одликувајќи се со висококвалитетен материјал и фина изработка, оваа облека за миленичиња може да

DEN 2.67