• Ново
Pet Life ® Активен Chewitt Wagassy 4-Насочен-Рашири Јога Фитнес Долги Ракави Куче Маица

Pet Life ® Активен Chewitt Wagassy 4-Насочен-Рашири Јога Фитнес Долги Ракави Куче Маица

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Животниот Живот На Миленичињата Активна "Чуит Вагаси" Загреана Тројно Тонирана Маица Со Перформанси со Долги Ракави има специјално дизајнирана Еластична ткаенина која е Лесна и Пропустлива, што резултира со добро Проветрен систем кој е специјално развиен за да ја зголеми Подвижноста и Дишењето. Карактеристики 4-Насочна Технологија За Истегнување која се движи подобро во секоја насока со прилагодено опуштено вклопување без стискање и нема да се собере. Страната на телото и рацете имаат полесна мешавина од ткаенина за стратешка вентилација. Карактеристики својства За Брзо Сушење што се суши исклучително брзо додека нуди технологија Против Мирис што спречува микроби што предизвикуваат мирис. Маичката Со Долги Ракави Чуит-Вагаси е Исто така ЗАШТИТНА ОД УВ од штетните зраци на сонцето и совршено се вклопува за да помогне во задржување или собирање на пролеани влакна. Дизајн карактеристики Двојно Засилено шиење на секој спој за издржливост со удобен дизајн со патент со заштитни клапи за патент што спречува влакната на миленичето да се фатат во патентите. Дополнително, ова т се одликува Со Рефлектирачка Лента за дополнителна ноќна видливост и Процеп на Поводник долж грбот. Машина За Перење. Овој стил е дел од Нашата Колекција Активна Облека За Миленичиња. Карактеристики атлетска лесна Мешана Ткаенина За Изведба со 4-насочна Конструкција за истегнување за целосна Подвижност, Флексибилност и удобност технологија за изведба На Брзо Сушење која навистина брзо се суши додека ја отстранува влагата за одржување на телесната температура интегрираните Микро-Панели овозможуваат Максимален Проток На Воздух И Стратешки Вентилацииспецификации Боја : Teal Size : Средна Големина : 15"Големина На Градите : 20,5"Големина На Вратот : 15.5"Големина Ракави : 5.5"тежина : 0.72 Фунти-sku : Ptlf3426 . Миленичиња Живот Миленичиња Живот Е посветен на производство и развој на значајни и иновативни производи за домашни миленици за подобрување на животот на вашето домашно милениче, и да ви помогне да се облекуваат вашето домашно милениче, како и да се облекуваат. Од најголема важност е дека сите наши производи се во согласност со најригидните инспекции и сертификати во Сад. Животот на миленичињата сака да ве приближи до генијалноста.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00
Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33