• Ново
Облека За Кучиња, Удобна Облека За Кучиња Мека Дише, Лесна И Удобна За Ноќта На Вештерките За Божиќ За Забави За Одење

Облека За Кучиња, Удобна Облека За Кучиња Мека Дише, Лесна И Удобна За Ноќта На Вештерките За Божиќ За Забави За Одење

Buyers rating:
DEN 431.68

Износ

Облека за кучиња, Удобна Облека За Кучиња Мека Дише, Лесна и Удобна За Ноќта на Вештерките За Божиќ За Забави за Пешачењеспецификација : Тип На Артикл : Кучешка Облекапроизвод Материјал : Список Со Полиестерски Пакети : 1 х Капа1 х Кохинг Забелешка : ве Молиме дозволете мали отстапувања поради рачно мерење. Облеката за миленичиња е изработена од материјали, кои се меки, дишат, лесни и удобни. Куката и дизајнот на ова милениче исправената облека е многу погодна за вашето домашно милениче да ја облече и соблече облеката. Модерен стил, смешна облека за миленичиња, изгледа кул и симпатично, го прави вашето домашно милениче хумористично и модерно. Ве молиме имајте предвид дека ако вашето домашно милениче е помеѓу две големини, ве молиме изберете поголема големина за удобност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња

Карактеристики : 1 Еластичната ткаенина ја апсорбира потта и дише правилно, ја меси тивко и се загрева, н�

DEN 447.84
Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,

Ова е Кому Му Треба Фустан За Кучиња Со Печатење На Имела 4ХГолема Светло Розова Боја Поли / памучна кошу�

DEN 1.33