• Ново
Живописна облека за кучиња за живот: црно -бело карирано пижами во Jerseyерси, големина L

Живописна облека за кучиња за живот: црно -бело карирано пижами во Jerseyерси, големина L

Buyers rating:
DEN 113.92

Износ

Големо куче или мало, вашиот омилен пријател со гушкање ќе изгледа одлично облечен во овие живописни животни пижами за кучиња и мачки. Овие пижами на кучиња за одмор се во трендовски принт и имаат парчиња едно парче дизајн со симпатична размавта за седиште во седиштето. Меките пижами со миленичиња во Jerseyерси од живописен живот се облека од шепа за утрински прошетки, трчање низ куќата, празници за одмори, па дури и подарок за одмор за вашиот најдобар пријател. Тие се исто така совршени за Божиќното утро, затоа не заборавајте на селфиите за миленичиња! Ibrивотен живот Облека за кучиња : Плетен дрес пижама за кучиња, црна и бела карирана со непослушен или убав сјај на екранот : Дизајн на едно парче пуловер за лесно, лесно се вклопува. Компатибилен поводник. Живописни животни кучиња пижами ќе изгледаат одлично за Божиќното утро, миленичиња, па дури и семејни фотографии . пижамите за кучиња се изработени од меко руно и се нелизмени . Дополнителни карактеристики вклучуваат четири дупки на нозете, со дрес на отворите за нозе . таму е исто така симпатична размавта на седиштето на седиштето . Упатства за нега : миење на рацете во ладна вода. Не бели. Лежете рамно на суво . За одлично вклопување за овие живописни животни пижами, измерете од основата на вратот на миленичето до основата на опашката на миленичето . XS : 5 во (26,6 см) одговара на повеќето чихуахуа, минијатурни пудли, мачки. С : 13 во (33,0 см) одговара на повеќето пушки, Ших Тзус, Бостон Териерс, мачки. М : 17 во (43,1 см) одговара на повеќето Beagles, стандардни пудлици. Л : 20 во (50,8 см) одговара на повеќето лабрадори, германски овчари, боксери.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесно е да се облече секвенци принцеза кучиња свилен фустан за женски девојки кучиња или кутриња [на располагање на повеќе димензии]

Ние ги сакаме нашите миленици! Ние исто така сакаме кога нашите миленици изгледаат симпатично и удобно �

DEN 0.67
Воумхаус Миленичиња Маица Бело Цвеќе Декор Предна Лакнот Возбуда Јака Пролет Лето Мало Средно Куче Кученце Маица Облека Миленичиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Воумхаус Миленичиња Маица Бело Цвеќе Декор Предна Лакнот Возбуда Јака Пролет Лето Мало Средно Куче Кученце Маица Облека Миленичиња

Опис : Одликувајќи се со висококвалитетен материјал и фина изработка, оваа облека за миленичиња може да

DEN 2.67
Фустан За Миленичиња шулемин, Фустан За Миленичиња Што Дише Слатко Теди Пролет Лето Симпатичен Фустан Со Леопард Принт Пет Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан За Миленичиња шулемин, Фустан За Миленичиња Што Дише Слатко Теди Пролет Лето Симпатичен Фустан Со Леопард Принт Пет Облека

Опис : овој фустан за миленичиња може да им донесе на вашите миленици удобно чувство на носење бидејќи е

DEN 0.67
Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина

Кучето Хелиос "Ураганин" Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Палто За Целото Тело со Технологија за Ре�

DEN 639.84
Приказната За Дејмон И Питијас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Приказната За Дејмон И Питијас

Ова дело е избрано од научниците како културно важно и е дел од базата на знаење на цивилизацијата каква

DEN 279.84