• Ново
Шулемин Пет Облека Еднобојна Чувајте Ја Топлината Четири Нозе Модни Миленичиња Кучиња Палто Облека За Зима, Жолта

Шулемин Пет Облека Еднобојна Чувајте Ја Топлината Четири Нозе Модни Миленичиња Кучиња Палто Облека За Зима, Жолта

Buyers rating:
DEN 300.64

Износ

Опис : Одликувајќи се со мека текстура и дизајн со четири нозе, оваа облека за миленичиња е лесна, топла, пријателска за кожата и удобна за носење на вашето домашно милениче. И дизајнот на затворање на копчињата го олеснува ставањето и соблекувањето.Одликувајќи се со текстура на решетки и еднобојна боја, елекот за миленичиња е симпатичен и стилски, како и го покажува шармот и симпатичноста на вашето домашно милениче.Облеката за миленичиња е изработена од врвен памук и материјал од руно.Постојат 5 големини на производот за избор : С, М, Л, ХЛ, 2 XL.It погоден е за домашни миленици како кучиња, кученца, теди за носење во зима.Име На Ставка : Пет Мантил Материјал : Памук,Руно Стил : Секојдневен. Пол : Унисекс. Сезона : Зима. Боја : Жолта, Розова,Темно Темно Сина. Тип На Вратот : О Вратот. Погоден за : Кучиња. Карактеристики : Топли, Симпатични, Детали Со Четири нозе : [Нашата Големина И] Биста : 32см/12,6", Должина На Грбот : 20см/7,9", Обем На Вратот : 23см/9,1", Предложена Тежина : 1,25 кг-2кг (Прибл.). [Нашата Големина М] Биста : 37см/14.6", Должина На Грбот : 25см/9.8", Обем На Вратот : 26см/10.2", Предложена Тежина : 2кг-3кг (Прибл.). [Нашата Големина L] Биста : 42cm/16.5", Должина На Грбот : 30cm/11.8", Обем На Вратот : 29cm/11.4", Предложена Тежина : 3kg-4kg (Прибл.). [Нашата Големина XL] Биста : 47cm/18.5", Должина На Грбот : 35cm/13.8", Обем На Вратот : 32cm/12.6", Предложена Тежина : 4kg-6kg (Прибл.). [Нашата Големина 2 XL] Биста : 52cm/20.5", Должина На Грбот : 40cm/15.7", Обем На Вратот : 35cm/13.8", Предложена Тежина : 6kg-8kg (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 x Палто За Миленичиња Со мека текстура и дизајн со четири нозе, оваа облека за миленичиња е лесна, топла, пријателска за кожата и удобна за носење на вашето домашно милениче. И дизајнот на затворање на копчињата го олеснува ставањето и соблекувањето. Одликувајќи се со текстура на решетки и еднобојна боја, елекот за миленичиња е симпатичен и стилски, како и го покажува шармот и симпатичноста на вашето домашно милениче. Облеката за миленичиња е изработена од врвен памук и материјал од руно. Постојат 5 големини на производот за избор : S, M, L, XL, 2 XL. Таа е погодна за домашни миленици како кучиња, кученца, теди да носат во зима.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мираж Производи За Миленичиња Полиестер И Памук На Кои Им Е Потребна Имела Празничен И Божиќен Фустан За Кучиња, Светло Розова,

Ова е Кому Му Треба Фустан За Кучиња Со Печатење На Имела 4ХГолема Светло Розова Боја Поли / памучна кошу�

DEN 1.33
Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00