• Ново
Шулемин Пет Елек Цртан Модел Еластична Памучна Куче Печатена Маица За Секојдневен, Разнобоен

Шулемин Пет Елек Цртан Модел Еластична Памучна Куче Печатена Маица За Секојдневен, Разнобоен

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Опис : Со прекрасен дизајн на цртан филм, елекот за миленичиња е многу убав и ќе го направи вашето домашно милениче попривлечно.Елекот за миленичиња дише и еластичен, што ги прави вашите миленици удобни за носење.Изработен од врвен памучен материјал, елекот за миленичиња е мек и се пере.Постојат пет големини за избор : С, М, Л, ХЛ, XXL.It е многу погоден за шопинг, на отворено, одмор, секојдневно носење, патување итн.Име на ставка : Пет Вестматеријал : Детали За Памучна Големина : [Нашата Големина И] Биста : 50см/19.7", Должина На Грбот : 30см/11.8", Обем На Вратот : 34см/13.4 " (Прибл.). [Нашата Големина М] Биста : 54см/21.3", Должина На Грбот : 33см/13.0", Обем На Вратот : 36см/14.2" (Прибл.). [Нашата Големина L] Биста : 59cm/23.2", Должина На Грбот : 36cm/14.2", Обем На Вратот : 38cm/15.0 " (Прибл.). [Нашата Големина XL] Биста : 65cm/25.6", Должина На Грбот : 38cm/15.0", Обем На Вратот : 40cm/15.7 " (Прибл.). [Нашата Големина 2 XL] Биста : 70cm/27.6", Должина На Грбот : 40cm/15.7", Обем На Вратот : 44cm/17.3 " (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 Х Елек За Миленичиња Со прекрасен дизајн на цртан филм, елекот за миленичиња е многу убав и ќе го направи вашето домашно милениче попривлечно. Елекот за миленичиња дише и еластичен, што ги прави вашите миленици удобни за носење. Изработен од врвен памучен материјал, елекот за миленичиња е мек и се пере. Постојат пет големини за избор : S, M, L, XL, XXL. Многу е погоден за шопинг, на отворено, одмор, секојдневно носење, патување итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Куче Helios ® Ураганин Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Кучешки Палто Со Целото Тело W Технологија За Рефлектирање На Топлина

Кучето Хелиос "Ураганин" Водоотпорна И Рефлектирачка Јакна За Палто За Целото Тело со Технологија за Ре�

DEN 639.84