• Ново
Каи алуминиумска легура го преиспита ОЕМ тркалото, машинско и средно металик на јаглен, се вклопува - Субару излез од средна големина - вагон

Каи алуминиумска легура го преиспита ОЕМ тркалото, машинско и средно металик на јаглен, се вклопува - Субару излез од средна

Buyers rating:
DEN 2644.16

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 x 7, 55мм, 5 двојни говорни, 5 степени/лагли 4,5 шема на завртки, машински и средно металик на јаглен. Тоа одговара на вашиот вагон со средна големина на Subaru 2015-2019 Subaru. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско и средно металичко јаглен, одговара 2015-2019 Субару излез од средна големина вагон 18 x 7, 55мм офсет, 5 двојно зборувано, 5 лаг 4,5 шема на завртки, машински и средно металик на јаглен, направено на алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2015-2018 Subaru Outback и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата