• Ново
Мисури Тигерс колегиум сребрен тросед

Мисури Тигерс колегиум сребрен тросед

Buyers rating:
DEN 2431.84

Износ

Дневна во вашата сребрена тросед од тигрите во Мисури со двајца пријатели или се протегате сами и уживајте во навивањето на вашите тигри до победа. Серијата Сребрена е совршен избор за изглед, удобност и разноврсност. Се одликува со синтетичка кожа со рамка од тврдо дрво, пролетна суспензија без сага и пена со висока еластичност. Најдобро од сите логоа за и исклучување за бесконечно прилагодување. Софата доаѓа стандард со едно лого на централната перница, дополнително логоа може да се купат одделно. XZIPIT патентиран заменлив систем за лого; Faux кожа, ПВЦ; Дизајн на рацете на полумесечина во стилот на полумесечина; Суспензија на без-саг и пена со висока еластичност; Ограничена гаранција за живот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Карпести Троседот Кит
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карпести Троседот Кит

Карпестиот Тросед Кит Додава елегантна едноставност во секој простор за живеење со нашиот Карпест моде

DEN 2879.84
Uspridefurniture Lester Square Arms Sofa -yellow
  • Ново
Оценка на клиентот:

Uspridefurniture Lester Square Arms Sofa -yellow

Под влијание на дизајни од средината на век, оваа рационализирана софа поставува модерна основа во која

DEN 6568.32