• Ново
Ален Модерна Ткаенина Тапациран 2-Компјутер Конфигурира Лево Или Десно Со Кои Се Соочува Пресек Троседот, Кафеава

Ален Модерна Ткаенина Тапациран 2-Компјутер Конфигурира Лево Или Десно Со Кои Се Соочува Пресек Троседот, Кафеава

Buyers rating:
DEN 7664.00

Износ

Овој модерен и уникатен дизајн комплет софа додава елегантен, модерен допир во вашата дневна соба со овој прекрасен дводелен комплет софа, вклучувајќи софа и кочија со комплементарни перници со акцент. Овој кауч нуди оптимална удобност и ја поддржува вашата потреба за долгорочно лежење и дружење. Делот за реверзибилна кочија ви овозможува да ја ориентирате вашата конфигурација Во Форма На Буквата Л на лицето лево или десно. Кауч Во Форма На Буквата Л; Современ Стил.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кален Троседот Во Сива Шенил
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кален Троседот Во Сива Шенил

Тапациран во кадифено кафеава шенила, комплетот софа за движење Кален не само што е исклучително удобен

DEN 3936.00
Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Шик Домашен Моне Кадифе Модерно Современо Копче Тафтувано Со Сребрена Облога За Нокти Силвертон Метал И-Нога Лево Свртена Кон

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што д

DEN 2371.20